השכרת לוקרים

חברתינו מתמחה בתחום אספקה והשכרת לוקרים בדגמים שונים לכל מטרה.  לוקרים להשכרה
ברשותינו ניסיון ומוניטין רב בתחום כאשר במרוצת השנים שירתנו בנאמנות ובמקצועיות מגוון של לקוחות שונים אשר שכרו את הלוקרים שלנו למטרותיהם ולשביעות רצונם ונהנו ממוצר נוח, אמין ובטיחותי.

 

השכרת לוקרים לכל מטרה

אנו מייצרים מבחר רחב של דגמי לוקרים להשכרה ולכל מטרה: מוסדות חינוך, חברות ועסקים, משרדים שונים, מתחמי ספא, קאנטרי, בריכות, חדרי כושר, אתרי אטרקציות, אירועים וכנסים מיוחדים ועוד - כאשר לכל אירוע ומקום אנו דואגים להתאים את הלוקרים האולטימטיביים לאופי השירות וקהל היעד הצפוי.

 

מהלך כלכלי משתלם

השכרת לוקרים הינה פעולה חיונית שלא רק תשפר פלאים את נוחיות המשתמשים, אלא יכולה להעניק לשוכר השירות גם עמלות הכנסה יפות עקב השימוש של לקוחותיו בהם. חשוב לציין כי התקנת והצבת הלוקרים השכורים ניתנת למזמין כחלק מהשירות שלנו וללא כל תוספת עלות, כך שמדובר בשירות אטרקטיבי וטוב לכל הצדדים.

 

השכרה לכל פרק זמן מבוקש

החברה מעניקה שירותי ההשכרה המיוחדים עבור פרויקטים ייעודיים - השכירות מתבצעת לפרק זמן בהתאם לדרישת הלקוח כאשר ניתן להשכיר מיום אחד ועד מספר חודשים בלתי מוגבל בהזמנה מראש. מבין הפרויקטים הבולטים שביצענו: מחנה קוקה קולה, השכרת לוקרים למירוצים, והשכרה לתפאורה עבור הפקות.

 

מערך לוקרים להשכרה