השכרת לוקרים לבתי ספר

החברה מתמחה בתחום ייצור, אספקה והשכרה של מגוון לוקרים לבתי ספר ומוסדות החינוך השונים.

מטרתנו הנעלה היא ליצור סביבת לימודים בריאה ונוחה לכל התלמידים והסטודנטים אשר יוכלו להנות מתנאי סביבה משופרים ושגרת לימודים אידיאלית באמצעות מערך לוקרים שמותאם במיוחד לבתי ספר ולמוסדות הרלוונטים. מערך ייחודי זה מאפשר למשתמש שיפור משמעותי בהתנהלותו בעזרת הפחתת משקל התיקים והילקוטים הנלווים אותו הוא נדרש לסחוב במשך לימודיו.

 

WhatsApp Image 2019-11-06 at 09.12.25.jpeg

 

 

השכרת לוקרים לבית ספר

הפינה האישית בבתי הספר

לוקר נחשב כיום לפינה הפרטית האישית כל תלמיד בשטחי בית הספר, בו הוא לעשות שימוש נוח לאחסון ושמירה על חפציו הלימודים והאישיים השונים: חוברות וספרי לימוד, קלסרים ומחברות, כלי כתיבה, בגדים, אוכל, מכשירים סלולאריים ועוד.

 

הלוקרים לבתי הספר שאנו מייצרים עשויים ממתכת מיוחדת ואיכותית אשר עמידה בפני ניסיונות השחתה. כל דגם מיוצר בעמודות מודולאריות ייחודיות אשר תוכנן בקפידה למוסד הספציפי, בהתחשב לשטחים הקיימים המתאימים. למען שימוש נוח, פשוט ובטוח אנו מקפידים על הליך ייצור בסטנדרטים הבטיחותיים ביותר כאשר במקביל כל הלוקרים נתפרים למידות המתאימות של המשתמשים וכך גם המנעולים שנבחרים בהתאם לקהל יעד.

 

לוקרים בבית ספר

  פריט חובה בכל מוסד חינוך

 לאחרונה מינה משרד החינוך ועדה מיוחדת של אנשי רפואה מומחים במטרה לבחון ביסודיות את נושא המשקל הכבד, תרתי משמע, אותו נאלצים             התלמידים לסחוב על גבם בכל יום במהלך שנות לימודיהם. לאחר בחינה מעמיקה של הנושא, אנשי הועדה המליצו על צורך בהרחבת השימוש בלוקרים       בבתי ספר כפתרון הנכון והאידיאלי למניעת בעיות גב שונות עקב סחיבת התיקים.

 

 

 

 

תפעול שוטף של מערך הלוקרים בבית הספר

אנו מתמחים בייצור ואספקה של דגמים שונים עבור תלמידים - לוקרים אשר פותרים למעשה את בעית משקל התיקים הכבדים, בעיה שגורמת לנזקים בקרב רבים, נזקים אורטופדיים, כאבי גב ואי נוחות. אנו מציבים ומתפעלים את הלוקרים באופן מלא ושוטף במהלך כל השנה ללא כל צורך באחריות ומעורבות מצד גורמים בבית הספר - שירותינו אלו רלוונטים למוסדות בכל רחבי הארץ.

 

שירות ייחודי זה מוצע למנהלים/הורים/תלמידים בכל מוסד חינוכי אשר מעוניינים בו, כאשר לא מדובר בצורך לעסקה כללית המחייבת את כלל הלומדים במקום. בכל היקף הזמנה אנו מתחייבת לנהל ולתחזק את מערך הלוקרים באופן הטוב ביותר עם מתן שירות ומענה מלאים בכל עת. ברשותינו מוקד שירות והזמנות בו אנשי הצוות שלנו ישמחו להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב תמיד.